Dzień 7

Dzień 7


Podczas ostatniego dnia naszego pobytu w Moryniu mieliśmy okazję spróbować swoich sił w wielu zupełnie nowych dla nas formach aktywności.
Na początek zagraliśmy w Bubble Football - piłkę w dmuchanych kulach. Zanim przystąpiliśmy do meczu, trener pokazał nam wiele ciekawych i zabawnych ćwiczeń i zabaw w których z radością wzięliśmy udział. 


Kolejną grą w której wzięliśmy udział był SHOCK FOOTBALL - najbardziej elektryzujący sport na świecie. Choć gra przypomina typowy football, to każdy mecz za sprawą pilotów i elektrycznych opasek jest pełen najśmieszniejszych zwrotów akcji. Specjalne elektryczne opaski które każdy z nas założył na łydkę w najmniej spodziewanym momencie mogły porazić nas prądem. Śmiechu podczas meczu było co niemiara.


Po obiedzie wybraliśmy się na ostatni spacer do centrum Morynia, zwiedzając przy tym ścieżkę edukacyjną w Geoparku. Podczas spaceru brzegiem jeziora mogliśmy podziwiać naturalnej wielkości zwierzęta z epoki lodowcowej na „Promenadzie Gwiazd Plejstocenu”. Jeleń olbrzymi, lew jaskiniowy czy nosorożec włochaty to tylko niektóre z figur które spotkaliśmy na swojej drodze i z którymi mieliśmy możliwość zrobić niepowtarzalne zdjęcia.