Dzień 6

Dzień 6


 

Poniedziałkowy poranek zaczęliśmy od gry w tenisa. Trener w bardzo niekonwencjonalny sposób zorganizował ćwiczenia do gry w tenisa: w postaci gry w sztylety. Wszystkim się to spodobało i byli zaciekawieni. Po tenisie czekaliśmy na golfa. Wielu uczestników programu nie wiedziało, jak grać w tę grę, ale trener pokazał bardzo wyraźnie i szczegółowo, jak trzymać cios, celować kijem oraz celnie strzelać. Wszystko poszło idealnie.

 

     

     

 

 Gra która zrobiła na nas największe wrażenie i wzbudziła najwięcej emocji to "Wodne polo - piłka wodna na kajakach", w którą graliśmy zespołowo. Podczas gry polsko-rosyjska drużyna umocniła swoje relacje, wszyscy bardzo się starali, byli aktywni i niezwykle zaangażowani w rozgrywkę. Jednoznacznie uważamy że ta gra była najzabawniejszą i najlepszą częścią całej podróży. Rosyjska grupa była zachwycona, ponieważ na Rosyjskich Uniwersytetach jest mało miejsc gdzie można kajakować. Następnie czekał na nas sport ident, czyli bieg na orientację. Tym razem dodatkowym zadaniem było wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem  piłek wraz z odnalezieniem kolejnego punktu, w którym należało odbić chip. Uczestnicy dali z siebie wszystko! Zabawa zakończyła się jak zwykle masą radości i uśmiechu.

 

Na koniec dnia, Polska grupa przygotowała wieczór tańca dla Rosjan! Zorganizowane zostały konkursy, a uczestnicy pokazali swoje umiejętności taneczne. Miłą niespodzianką wszyscy byli zaskoczeni.